Webtures’da Staj Kampı Heyecanı

Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer

Yazılıma heyecan mı duyuyorsun ?

Dijital sektöründe kariyer stajın olsun mu istiyorsun?

Webtures sana bu staj kampını sunuyor

Selam pazarlamada ve yazılımın birleştiği faydalı SEO eğitimiyle kariyerindeki gelişime gelişim kat.. 2019 Haziranda yapılacak staj kampına yer ayırt..

Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer

Pekiii SEO ne demek?

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir.

Webtures CEO’su Kaan Gülten hazırladığı bu staj kampı ile dijitalde kariyer etkinliğini sosyal medya alanlarından bildirip sektöre yani SEOlar kazandırıp dijital sektörde rekabetin çoğalmasıyla kalitenin artmasını hedeflemektedir.

Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer’de ne yapılıyor

SEO teknik ekibi ile SEO hakkında her şey öğretilip bunun yanında pazarlama tekniklerini Türkiye’nin büyük firmalarının referansı ile bizlere bu imkanı sunuyor. Daha sonrasında Webture’de kariyer imkanı da bize sunulacak olan hediyelerden biri

Eğlenceli çalışma ortamı aktif, dinamik ve genç kadrosuyla global pazarda iyi bir kariyer yapmamızı sağlıyor

Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer ile çalışmaya başlayan H.Esat Ülker’in anlattıkları

Merhabalar ismim Hüseyin Esat Ülker kendim endüstri mühensiyim ve girişimcilik adına girdiğim bu yolculukta instagram üzerinden girişimcikafası adlı instagram sayfasını takip ederek bu kamptan haberim oldu. Kaan Bey’in hesabını takip ettikten sonra Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer etkinliğini kazandım ve şimdi firma içerisinde Performance Marketing Specialist görev yapıyorum. Herkese tavsiyem Webtures staj kampına katılmasını öneririm 🙂

Peki Webture Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer’e Nasıl Katılacam

Staj hakkında bilgi almak için buradan girebilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip edin; Linkedn , İnstagram , Youtube , Twitter , Facebook

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir