Webtures; Staj kampı ile Dijitalde Kariyer İmkanı

O staj kampında ben olsaydım diyenlerinizi duyar gibiyim. Youthall ve Webtures tarafından duyurusu yapılan ve daha sonrasında kaydını tamamladığım Webtures’in merakla beklenen staj kampı. Yeni stajyerler ve ekip arkadaşlarıyla tanışmak için ilki Türk Telekom Satralde düzenlendi.

Webtures

Gelişen ve değişen teknoloji ile yeni meslek gruplarının çıktığı günümüzde Seo’luk alanında çığır açan Webtures müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Seohocası olarak çıktığı bu yolda daha sonra Webtures olarak devam eden Kaan Gülten ve ekibi, bu alanda Türkiye’nin önde gelen şirketi konumunda. Teknik bilgisini sürekli yenileyen ve güncelleyen, takım ruhu ve iş birliği içerisinde yeni ekip arkadaşları aramak için Staj kampını gerçekleştirdiler.

Neler Yaptık, Neler öğrendik.

Saat 10’da Webtures kurucu Kaan bey’in sunumuyla başladı staj kampı. Bu yola nasıl çıktığını, Kariyerini nasıl geliştirdiğini ve girişimlerinden bahsetti. Daha sonra Webtures hakkında genel bilgilendirmeden bahseden Seo’luk nedir ? Ne iş yapar? gibi belli başlı soruları cevapladı. Seo; Bir kalıp değil, analitik bir düşüncedir. En basit anlatımla; var olan ziyaretçi sayısını arttırmak olarak tanımlayabiliriz. Şu ana kadar verimli geçen kampın bir sonrakine katılmayı iple çekiyorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir