Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer Deneyimi

Webtures Staj Kampı Hakkında

Webtures Staj Kampı, Türk Telekom Santral'de gerçekleşti
Webtures Staj Kampı etkinliği, Türk Telekom Santral’de gerçekleşti.

Ülkemizin önemli değerlerinden Webtures firmasının staj kampı, yaklaşık 100 kişilik bir katılım ile dijitalde kariyer deneyimi için Türk Telekom Santral İstanbul’da gerçekleşti. Katılımın ve ilginin yoğun olduğu etkinlik, kariyerini dijitalde staj ile ivmelendirmek isteyen katılımcıları bir araya geldi.

Kaan Gülten'in Sunumu
Kaan Gülten’in Sunumu

Webtures Staj Kampı, Kaan Gülten’in Webtures firmasını tanıtan sunumu ile başladı. Kaan Bey “Paylaşmak kazanmanın en hızlı yoludur” sözüyle, dijitalde kariyer deneyimi hedefleyenlere tavsiyelerde bulundu. Acun Ilıcalı ve Elon Musk modelleri değinilerek başlanan süreç, Kaan Bey girişimcilik ve dijitaldeki deneyimlerini bizlere anlatarak, kariyerindeki bazı önemli noktalara değindi. Webtures firması içerisindeki imkanlardan, stajyerlerin elde edebileceği deneyimler hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Atakan Erdoğan Seo Teknik Sunumu

Webtures Staj Kampı, hız kesmeden Atakan Erdoğan’ın gerçekleştirdiği teknik seo sunumu ile devam etti. Kampa katılan katılımcılar, staj sürecine kabul edilmek için sunumdaki mevcut bilgileri kullanabilecekleri bir dijital uygulamaya dahil oldular.

Kahoot Oyunu

Webtures Staj Kampı süresince bence en eğlenceli sürecin geçtiği bölüm, Kahoot etkinliğiydi. 5. olduğum etkinlikte, keyifli vakit geçirdik. Kahoot oyununda önemli olan ardarda doğru cevap verip, en yüksek puanı kazanmak. Etkinlikten görsel paylaşmak istedim size.

Son olarak, Webtures ekibine bu deneyim için teşekkür ediyorum.

Sohbete katılın

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir