Webtures Staj Kampı ile Dijital’de Kariyer!

Webtures, ilk kez düzenlediği bu etkinlikle ilgili gözleri SEO Dünyasına ve Dijital’e çevirdi. Hem meraklıları ile bir araya geldi hem de dijital dünyaya bu işin ne kadar önemli olduğunu gösterdi.

Webtures Staj Kampı 2019

Webtures, Türkiye’ye SEO’yu getiren şirket olarak biliniyor. Geniş müşteri kitlesi de şirketin başarılarından kaynaklı. Bilinen bir şirket olması sebebiyle de her kesimden ilgi yoğun oluyor haliyle. Webtures de bunu fırsat bilip, bir staj kampı düzenleyerek hem insanları daha da bilinçlendiriyor hem de kendilerine uygun ekip arkadaşlarını arıyorlar.

Neler Yaşandı?

Oldukça dinamik bir toplulukla #roketle etiketiyle sabah erken saatlerde başlayan Staj Kampı, Kaan Gülten’in sunumuyla başladı.Eğlenceli geçen sunumların devamında ufak mola verilerek topluluğun iyice kaynaşması sağlandı. Devamında da stajer adayları testlerden geçilerilerek becerilerinin sergilenmesi istendi.Umarım iyi iş çıkarmışımdır :).

Neler Ölçüldü?

Adayların hız testiyle stres altındaki performansları gözlendi. Devamında ise önce pratik bilgiyi ölçen çoktan seçmeli bir test yapılırken, sonrasında ise teoriğin partiğe dönüştüğü bir blog yazması istendi.Sonuçların bir hafta sonra ilan edilmesi bekleniyor.

Peki Devamı Gelecek mi?

İlki düzenlenen etkinliğinin devamı muhtemelen gelecektir. Ayrıntılı bilgi için Webtures’in sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz. Yazıyla ilgili görüşlerinizi belirtmek isterseniz yorum yapabilir veya bu etkinliğin bilinirliğini arttırmak isterseniz yazıyı paylaşabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir