Bildiğiniz gibi son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte üniversitelerden yeni mezun olan adayların dijitalliğe ve elektronik ortama ilgisi artmıştır. Artık bilgiyi ve deneyimi daha az çaba ile en yüksek kalitede aktarmak istenmektedir. Bu bağlamda gençleri yönlendirmek üzere pek çok fırsat ve program bulunmaktadır. Webtures Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı‘ da gençleri bu konuda yönlendirmek üzere eşsiz bir fırsat sunuyor! İşte karşınızda Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer!

Nedir Bu Webtures?

Webtures, 2011 yılında uzman bir SEO kitabı çıkarmasıyla bu yola başladı. Sonrasında küçük bir ofise yerleşerek yavaş yavaş sektöre adım attı. Adım adım, sürekli iyileştirmeler ile büyüyen Webtures, şu anda Dijital Pazarlama ve SEO alanında başı çekiyor. Çalışma stratejisindeki en önemli kriter ise yaratıcı olmak!

Nasıl Bir Kariyer Hayal Edebilirsin?

Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer

Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer fırsatı ile yeni mezun adaylara çılgın bir fırsat sunuyor. Dijitalde Kariyer yapmak isteyen ve SEO alanına ilgi duyan öğrenciler ve yeni mezun adaylar, Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer ile hayallerine kavuşabilirler! Aralarına katılacak kişilerde hız ve stres kontrolü, zamanı iyi kullanma, arama hacmini etkileyebilme gibi özelliklerin ön planda olmasına dikkat ediyor. Eğer yeni mezun iseniz ve Dijitalde Kariyer, SEO konularıyla ilgiliyseniz Webtures Staj Kampı‘ na kesinlikle katılmalısınız! Unutmayın son başvuru tarihi 22 Haziran 2019! Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir