Teknolojinin günlük hayatımıza entegre olmasıyla beraber, yeni meslek dalları oluştu ve gün geçtikçe popülerliğini arttırdı. Daha önce hayatımızda var olmayan SEO, dijital pazarlama, PPC, Google Analytics gibi kavramları sık sık duymaya başladık. Google’da ilk sayfada çıkmak, Osmanbey’de bir mağazaya sahip olmaktan daha cazip ve daha çok kar getiren bir yatırım olmaya başladı. Bu sebeple çeşitli staj programları hem gelecek vadeden elemanları seçmek ve bu amaçta yetiştirmek üzere yapılmaya başlandı. Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer de bu düzenlenen programlardan biri.

Webtures Nedir?

Webtures, SEO temel olmak üzere dijital pazarlamanın tüm aşamalarında partnerlerine hizmetler sunan bir dijital pazarlama ajansıdır. Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer fırsatlarını öğrencilere sunmak için yaptıkları staj kampında ücretsiz temel eğitimler verir. Tüm bunların yanında çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle de karşımıza çıkar.

Dijitalde Kariyer Fırsatları Nelerdir?

Gün geçtikçe varolan bilgi birikiminin üzerine koyarak gelişen teknolojinin getirdiklerinden biri de yeni kariyer alanları bunlara örnek olarak Sosyal Medya Uzmanı, SEO Uzmanı, Growth-Hacker, Google Adwords Uzmanı verilebilir. Yıllık 100.000$ seviyelerinde maaşları bulunan bu uzmanların eksikliği piyasada hissedilmekte. Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer fırsatlarını da öğrencilere sunmak onlara dijitak dünyanın kapılarını açmak için çalışmalar yapıyor.

Webtures Staj Kampı

Webtures Staj Kampı ile Dijitalde Kariyer fırsatlarını sunuyor. Webtures, öğrenmeye açık, yenilikçi ve limitleri zorlayan yapısına en uygun şekilde ekibi büyütmek için oluşturduğu kampla SEO alanında kariyer yapmak isteyen yetenekleri keşfediyor.

Bir SEO uzmanının sahip olması gereken, hız, analitik düşünme, sorun çözme ve strateji geliştirme özelliklerine ne kadar uygun olabileceğini gösterme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir