Dijital Kariyer İmkanı

Üniversite 3. Sınıf veya yeni mezun olmuş öğrenciler için kariyer basamaklarında teknoloji odaklı yükseliş hedefleyenler için Webtures Staj Kampı tam sizlere göre. Yaşayacağınız kamp deneyimi ile kendinizi daha iyi hissedecek, bilgi ve birikimlerinizi arttıracak hatta yeni arkadaşlıklar kazanacaksınız. Webtures ailesinin sunduğu staj imkanı ile dijital dünyaya giriş deneyiminin tadını çıkarın.

Webtures Staj Kamp Deneyimi Nasıldır?

Webtures ailesiyle birlikte keyifli bir kamp süreci yaşarsınız. Kamp süreci sunumlar ile başlıyor, uygulamalı eğitim ile sona ermektedir. İlk olarak Webtures nedir, ne yapar, amaçlarından bahsedilir. İş tanımı, örgüt yapısı ve örgüt kültürü hakkında kısaca bilgiler verilir. Hemen ardından ikinci sunuma geçilir burada sizlere SEO hakkında bilgi verilir, kullanılan SEO araçları nelerdir, SEO için gerekli koşulları nasıl sağlanır gibi kısa temel düzey eğitim verilir. İkinci sunum sonrası SEO bilginiz ve deneyiminiz artacak. Sunumların bitişiyle hem sizleri rahatlatmak için hem de stresle başa çıkma oranınızı ölçmek için 20 soruluk online testte gireceksiniz. Bu test için endişelenmeye gerek yok, burada amaç stres ölçüsünün yanı sıra sizleri biraz rahatlatmak, eğlenceli sorular ile hoş vakit geçirmeniz.

Sunumlar sonrası kısa bir ara ardından uygulamalı eğitim süreci başlar. İlk önce sizlere kullanacağınız materyaller hakkında bilgi verilir, ardından neler yapmanız gerektiği açıklanır. Uygulama eğitiminde ilk olarak, yapılan SEO sunumu hakkında 20 sorudan oluşan sınava gireceksiniz. Burada zaman kıstası önem arz etmiyor, amaç sizlerin bilgi ve birikimlerinizi, sunum sonrası öğrendiğiniz bilgileri test etmek. Daha sonrasında sizlerden bir adet makale istenecektir. Webtures ile harika bir deneyim sizleri bekliyor.

Staj Kampı Size Ne Katacak?

Staj kampı deneyimi ile dijitalde iş dünyasının sıkıcı olmadığını, stres ile başa çıkmanın aslında kolay bir şey olduğunu öğreneceksiniz. Kamp süresince verilen temel eğitim ile SEO hakkında bilgi sahibi olacak, Webtures örgüt kültürünü öğrenecek hem de yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi alma imkanı yakalayacaksınız.  Sunum aralarında uzman kişilerden bilgi alabilir, bilgi ve deneyimlerinize ilave destek sağlayabilirsiniz.

Başvuru Nasıl Yaparım?

Webtures Staj Kampına başvuru internet sayfasında yayınlanan başvuru formları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruların ne zaman başladığını öğrenmek istiyorsanız Webtures ailesini sosyal medya hesaplarından takip edebilir veya sitemizde bulunan Kariyer sayfası üzerinden Açık Pozisyonlar alanında inceleyebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir