Merhabalar bu yazımda Webtures staj kampı deneyimlerimi anlatacağım.

Webtures Staj Kampı Nedir?

Dijital Pazarlama – SEO alanında sektöründe lider bir firma olarak bu yıl başlattıkları Staj Kampı deneyimi ile sizlere dijital hayatın kapılarını aralıyor. Webtures başvuru topluyor ve elemeleri yaptıktan sonra kampa katılma hakkı kazananlara mail adresi atıyor. Kazanan gençler burada çeşitli simülasyonlarla kendini geliştiriyor hem de firma çalışanları ile direkt irtibata geçip pazar hakkında bilgi sahibi oluyor.

Webtures Kampı Ne Vaad Ediyor?

Webtures burada dijital pazarlama konularını çok yerinde bir örnekle biz katılımcılara verimli site kullanımı, wordpress eklenti yönetimi, basit seviye WordPress kullanımı, doğru anahtar kelime kullanımı gibi konularda yazılar sektöründeki öncü firmadır.

Şimdi Ne Olacak?

Bu kamptan çıktıktan sonra;

Dijital pazarlama alanında büyük bir iş gücü olduğunu ve gerçekten çaba, gayret ve azimle SEO(Arama Motor Optimizasyonu) alanında uzman olarak sektördeki açıkları kapatabilecek potansiyeli keşfetme şansını elde etmiş olacaksın. Belki de bir blog sitesi açıp siteyi profesyonelce yönetebilecek ve ” Ailenin değişik iş yapan ama bir o kadar da iyi kazananı” olacaksın. Kampta edindiğin bilgiler ışığında yeni gelişmelere daha inovatif ve farklı bakmayı öğreneceksin.

Gelin hocamızı dinleyin ve kazanalım

“Bir blog yazarı yok ki çevremde uuuuf” diyorsan endişelenme sana çok güzel bir blog sitesi önereceğim.

https://ogrencibloglari.net/. Bu blog da istediğin konu hakkında yazılar yazabilir ya da yazılmış içerikleri inceleyebilir, analiz edebilir ve kampta öğrendiğin belli başlı terimleri daha anlamlandırarak değer katabilir, sitede yazar olarak herkese faydan dokunabilir. Unutma burada öğrendiklerini sadece sen ve 99 kişi sahip. Eğer bir adım önde olmak istiyorsan daima çalışmalısın ve gündemi takip etmelisiniz..

Aşağıda bir yazı nasıl yazılmalı nelere dikkat etmeli hepsi var.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir