Webtures Staj Kampı İle Dijital Kariyer Fırsatı

Sen de Webtures Staj Kampı ile Dijital Kariyerinin ilk adımlarını atmaya hazır mısın?

Webtures Kimdir?

Webtures daha önce seohocasi.com ve Girişimci Kafası CEOsu olan Kaan Gülten tarafından dijital pazarlama alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Müşterilerine SEO danışmanlığı hizmeti de sunmakta olan Webtures alanında Türkiye’nin öncü SEO ajanslarındandır.

Webtures Staj Kampı İle Neyi Amaçlıyoruz?

Webtures bu sene ilki düzenlenecek olan Staj Kampı ile Sizlere hem dijital kariyer fırsatı sunuyor hem de takıma katılacak yeni takım arkadaşlarını seçiyor. Seminer, eğitim ve uygulamalı proje bölümlerinden oluşan kampa sınırlı sayıda katılım kabul ediliyor. Siz de Webtures Staj Kampı ile Kariyer fırsatını yakalamak istiyorsanız hemen başvurun.

Webtures Staj Kampı Kariyer Fırsatı 2019.

Webtures Staj Kampı Programı

22 Haziran Cumartesi 10.00 – 16.00 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan staj kampı 3 temel aşamadan oluşuyor.

10.00 – 10.45 Tanışma

İlk olarak Webtures’ın uzman ekibi ve Webtures Staj Kampına katılım sağlayan adaylar ile tanışma. Staj Kampı ve Dijital Pazarlama hakkında genel bilgiler.

11.00 – 13.45 Sunumlar

Webtures’ı daha yakından tanımaya yönelik sunumlar. Şirketin geçmişi, daha önce neler yaptıkları ve geleceğe dair neler planladıklarını anlatacakları ayrıca aklınızdaki sorulara cevap bulabileceğiniz eğlenceli sunumlar. Tanıtım sunumlarının ardından alanında uzman Webtures kadrosu tarafından SEO ve Dijital Kariyer hakkında eğitimler de bulunuyor.

14.00-16.00 Workshop

Webtures Staj Kampının son aşamasında verilmiş olan eğitimler doğrultusunda Dijital Kariyerin ilk adımları sayılabilecek uygulamalı projeler. Katılımcılar gün içerisinde almış oldukları eğitim ile öğrendiklerini hayata geçirme fırsatı yakalıyor. Yapılan projelerinin ardından en başarılı proje sahini Webtures’ın yeni takım arkadaşı oluyor.

Webtures Staj Kampına Kimler Katılabilir?

Üniverstilerin ilgili bölümlerinde 3. veya 4. sınıf öğrencileri arasından dijital pazarlama alanında kariyer hedefleyen herkes bu linkten 17 Haziran 2019 tarihine kadar başvurabilir. Başvurular ön elemeli olarak gerçekleşecektir, adaylar ön elemeyi geçtiği takdirde tekrar iletişime geçilip onaylanma süreci başlatılacaktır. Sen de başvurarak Webtures Staj Kampı ile Kariyer Fırsatını Yakala!

Webtures Staj Kampından Kareler

Sosyal Medyada Webtures

instagram
twitter
linkedin
facebook

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir