Webtures Staj Kampı, Dijitalde Kariyer İmkanı

Webtures Staj Kampi 2018

Neredeyse aldığımız nefesin bile dijitalleştiği günümüz dünyasında, dijital dünyadan uzak olan ya da henüz onun öneminin farkına varamayan bireylerin; ne yazık ki, iş yaşamının o çetrefilli dünyasında tutunabilmesi son derece zor ya da imkansız. Biz Webtures ailesi olarak, yeni nesil iş yaşamının dinamiklerine yön verecek insanlara, yani gençlerimize dijital pazarlamanın önemini, ditital pazarlamanın hayatımızdaki yerini anlatarak onlara farkındalık kazandırmayı amaç edindik ve Webtures Staj kampı etkinliğimizi gerçekleştireceğiz.

SEO, Google Analytics ve bunlar gibi bir çok metrikten söz edeceğimiz küçük bir eğitimle başlayan Webtures Staj Kampı etkinliğimiz, katılımcıların da aktif rol oynayabileceği ve eğitimlerden öğrendiklerini deneyimleme imkanı bulabileceği etkinliklerde devam edecek. Gerçekleştireceğimiz etkinliklerin sonuçlarına göre seçilecek olan katılımcılar Webtures ailesine katılma ve dijital dünyaya bir de bu pencereden bakma imkanı bulabilecek.

Webtures Staj Kampı, dijitalde kariyer yapmayı planlayanlar için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Dijitalde kariyer yapmayı planlayanları 22 haziranda Türk Telekom Santrale bekliyoruz 🙂


Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir