Webtures Staj Kampı ile Dijitalde kariyer

Merhabalar bugün size webtures staj kampı‘ndaki yaşadığım deneyimleri sizlere anlatıyor olacağım. Öncelikle bu güzel staj kampı fikri için Kaan gültene ve webtures ekibine teşekkürlerimi sunarım . Webtures seo alanındaki önde gelen firmalardan biridir . Dijitalde kariyer hedefleri olanlar için kesinlikle bu staj kampından yararlanmalarını tavsiye ederim.

Öncelikle sabah ilk geldiğimde gayet sıcak ve samimi bir ortam vardı; bizi gayet sıcak ve güleryüzle karşıladılar.Daha sonrasında konferans şeklinde Kaan Gülten’in ve ekibinin sunumuyla gayet bilgi dolu ve yararlı bilgiler edindik. Seo hakkında teknik bilgileri edindikten sonra eğlenceli ve keyifli bir test yaptık. Dijitalde kariyer için bana büyük bir deneyim kattığını düşünüyorum . Araya çıktığımızda Kaan Gülten ve ekibine birçok şey sorduk ve aklımızda kalan şeylerin cevabını almış olduk . Webtures ‘ in bu şekilde bir faaliyet göstermesi benim çok hoşuma gitti. En sonunda uygulama ve test olarak sınavlara girdikten sonra en azından temel düzeyde seo yetkinliğine ulaşıyorsunuz.

Son olarak benim için gayet yararlı ,bilgili ve keyifli bir deneyimdi.Kaan Gülten ve Webtures ekibine teşekkürlerimi sunarım.Webtures staj kampı ile dijitalde kariyer yapmak isteyen herkese bu eğitim ve staj kampını kesinlikle öneririm .

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir