Webtures Staj Kampı Dijitalde Kariyer

Geleneksel iletişim araçları giderek önemini yitirmektedir.Bu mecralardan olan tv,radyo vb gibi eski kitle iletişim araçları yerlerini web dünyasına bırakarak emeklilik günlerini geçirmeye hazırlanmaktadır.

Web araçlarının kullanıcı sayısı 4.38 milyar olmakla beraber ,bu rakam dünya nüfusunun %56’sına hitap etmektedir.Bu büyük evren de bir çok yeni meslek grubuna kapısını açmış,bazılarını dijitalleştirerek evirmiş bazılarını ise tarih mezarlığına gömmüştür.Milenyum kuşağının gençleri ve ruhu genç öğrenmeye aç insanları ise bu dünya da kendine yer bulmak istemektedir.Eğer siz de bu insanlardan iseniz, Steve Jobs gibi ”Aç ve Budala Kalmak” ilkesini benimsediyseniz , sizi staj kampımıza davet ediyoruz.

Staj Kampı Nedir?

Kısaca anlatırsak gelecek hedefleri arasında dijtalde kariyer yapmak olan kişilerin dijital en hızlı büyüyen firmasında staj yapmasına olanak sağlayan bir programdır.

Kimler Katılabilir?

SEO ve dijital pazarlama alanında kariyer yapmak isteyen herkes katılabilir.

Makine Mühendisiyim Bende Katılabilir Miyim?

Elbette , hangi bölümün öğrencisi veya hangi bölümün mezunu olduğunuzun hiçbir önemi yok herkes başvurabilir ve uygun görülürse seçilebilir.

Nasıl Katılabilirim?

En altta ki linki kullanarak başvuru yapabilirsin.Size dönüş yapacağız olumlu veya olumsuz 🙂

Nerede Yapılacak ?

Türk Telekom’un girişimciler için hibe ettiği Telekom Santral.Telekom Santral Fatih semtinde 51 numara da bulunmaktadır.Metro ile Haliç durağında inerek 15 dakika yürüme mesafesinin ardından ulaşabilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı webtures-staj-kampi-dijtalde-kariyer-1024x582.png

Ayrıntılar için : hello@webtures.com

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir