Dijital pazarlama alanında çalışan Webtures Dijital Bilişim, 27 Mayıs itibariyle Staj Kampı başvurularını açtı. Dijitalde kariyer yapmak isteyenlerin uzun süredir beklediği staj kampı nihayet 22 Haziran’da Türk Telekom Santral’de gerçekleşecek. Webtures CEO’su Kaan Gülten bizi Webtures ve staj kampı hakkında bilgilendirdi.

Webtures'ın dijitalde kariyer yapmak isteyenler için düzenlediği staj kampı.
Webtures’ın staj kampı

Kaan Gülten kimdir?

Kaan Gülten, kendini dijitalde kariyer yapmış bir SEO uzmanı olarak tanımlıyor. Anlattığına göre zamanında AutoCAD Hocası adındaki sitesini Google’da üst sıralara çıkarmak isterken, SEO kavramıyla tanışmış. Önce AutoCAD Hocası’nı Google’da birinci sıraya taşıyıp, daha sonrasında SEO alanında öğrendiklerini paylaşmak adına 2007 yılında SEO Hocası sitesini açmış. Dijital pazarlama alanında o dönemde Türkçe kaynak bulunmadığı için SEO Hocası sektörde çok büyük bir boşluğu doldurarak yükselişe geçmiş. Ücretsiz SEO analiz aracı gibi birçok ilke imza atması sebebiyle SEO Hocası hala “SEO” kelimesinde ilk sırayı kuruyor. 2014’te ise Webtures’ı kurmuş.

Webtures Staj Kampı’na nasıl başvurulur?

Webtures Staj Kampı’na başvurular Youthall üzerinden gerçekleşiyor. Başvuru için iki önemli soruyu cevaplamak şart:

  • Dijital pazarlama alanında kariyer yapmak istiyor musunuz?
  • Bu yaz, tam veya yarı zamanlı bir işte çalışıyor musunuz?

Webtures CEO’su Kaan Gülten, özellikle şu noktayı vurgulamak istedi: “Webtures Staj Kampı ile dijitalde kariyer yapmak isteyen adaylarımız bu iki soruyu cevapladıktan sonra Youthall profillerini doldurmalı. Aksi takdirde elimizde değerlendirmek için yeterli veri olmayacak.”

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir